pátek 18. května 2012

Záloha glogu

Vzhledem k ukončení činnosti bloguje.cz je blog přesunut na adresu
konecnateorievseho.blogspot.com

4 komentáře:

 1. muzu se zeptat jak se ti podarilo tam presypat i fotky? to slo pres zalohu .xml?

  OdpovědětVymazat
 2. Mám stejný problém s asi 1500 fotkami přímo v textech a bez nich příspěvky nedávají smysl.Navíc jako pouhý uživatel, přivítal bych podrobnější návod, pokud to půjde předělat na ten blogspot.
  Potěš staříka

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky bohužel ručně.

  Mám výhodu v tom, že od jisté doby zálohuji pravidelně, takže to nebyla taková rána.
  http://vlada.bloguje.cz...textu.php
  Nicméně popsaným způsobem se nepřesunou obrázky, protože náhledy tam sice budou, ale pro obrázek si blogspot došel na bloguje, takže se to celé tvářilo jako ok, ale obrázky byly jinde.
  Protože mám obrázků málo, vzal jsem to do teplejch a všechny obrázky jsem nahrál jednotlivě.
  Nejlepší je udělat si adresář na obrázky, obrázky od článku si stáhnout postupem Ulož obrázek jako.. do tohoto adresáře a pak je nahrát do přesunutého článku na blogspotu. Trvalo mi asi 2 hodiny čistého času přesunout okolo 50 článků. (Po zacvičení CTRL-C, ALT-TAB, CTRL-V to jde tak rychle až vás začne za chvíli google otravovat písmenkovými obrázky, pak stačí počkat den a jet dál). Fotky jde na google nahrávat dávkově, takže lze stáhnout všechny fotky k článku k sobě do počítače, pak si otevřít natahování obrázků, všechny je vybrat a natáhnout do blogspotu. v článku se už pak dají rozházet do textu pomocí kopírování ctrl-c, ctrl-v

  OdpovědětVymazat
 4. Kdo chce využít možnosti, které nabízí Misantrop tak čtěte tutok:
  http://ht.ly/b2m3n

  OdpovědětVymazat